..::: ⬛ DAVA HARÇ VE MASRAFI HESAPLAMA – 2019

Aşağıdaki linkten yaklaşık dava masrafı hesaplaması yapabilirsiniz. Davanızı mutlaka başından itibaren bir avukatla takip etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Dava masraf ve harçları ödeyecek ve kendinizi bir avukatla temsil ettirebilecek maddi durumunuz yoksa dava dilekçenizi adli yardım talepli hazırlayabilir ya da bulunduğunuz ilin baro adli yardım bürosundan ücretsiz avukat görevlendirilmesini isteyebilirsiniz.


http://www.kazanci.com/kho2/ortak/gideravansi.htm


2019 © Av. ÖMER ERNOT  : Görüşme ve randevu için telefon numaralarımız ve ulaşım bilgileri aşağıdadır

UYARIBu sitede bulunan yazı ve açıklamalarda değinilen konular soyut ve genel olarak ele alınmıştır. Bu nedenle bu yazı ve açıklamalar somut bir olay hakkında yapılmış hukuki tavsiye olarak kabul edilemez.

Anlatılan konunun tüm yönlerinin ele alındığını ve yakın tarihte mevzuat değişikliği varsa bu değişikliklere de uygun olduğunu söylemek mümkün değildir. Her somut olayın kendi içinde farklılıkları, ayrıntıları olacaktır. 

Hukukta genelde usule ilişkin kısıtlı süreler (bu süre bazen 3-5-7 gün gibi kısa olabilir.) bulunduğu için olay üzerinden fazla zaman geçmeden gerekli hukuki yollara başvurulması gerekmektedir. Aksi halde haklı da olsanız dava aleyhinize sonuçlanabilir.

Hukuki sorunlarınıza mutlaka baroya kayıtlı alanında uzman bir bir avukatla yüz yüze görüşerek çözüm aramanızı tavsiye ediyoruz. 
__________________________________________
 WhatsApp:: 05368267628  **

TELEFON  ☎: 0212 6020255 
E-mail ?: kolhishukuk@gmail.com


** Randevu için WhatsApp numarasını rehberinize kaydederek mesaj gönderebilirsiniz.

NOT: Danışma ücretlidir. 


________________________________________
ADRES: Mahmutbey Caddesi No.19 K.3 D.14
Şirinevler 
BAHÇELİEVLER – İST

_____________________________________

One Thought to “..::: ⬛ DAVA HARÇ VE MASRAFI HESAPLAMA – 2019”

  1. Dava dosyasi nekadar odeniyor

Comments are closed.